خدمات رونیکا گشت

شرکت رونیکا گشت با بیش از دو دهه سابقه در صنعت اجاره‌ی خودرو، ناوگانی منحصربه‌فرد شامل جدیدترین و مدرن‌ترین خودروهای روز دنیا را در اختیار دارد که به واسطه‌ی این امکانات خدماتی متمایز و مورد پسند مشتریان خود ارائه می‌دهد و همین منظور به یکی از معتبرترین شرکت‌های این حوزه تبدیل شده است.

رونیکا گشت که اصل محوری کسب‌وکار خود را اعتماد متقابل با مشتریان قرار داده است تلاش دارد با آسان‌ترین شرایط و در اسرع وقت، خودروهای خود را در اختیار مشتریان گرامی قرار دهد و نسبت به سایر فعالان این حوزه خدمات بهتری را به شما عزیزان ارائه دهد.

یکی از وجوه تمایز رونیکا گشت با سایر رقبا مالکیت مستقیم شرکت بر خودروها است، تا بتواند با حذف واسطه‌ها و ارتباط مستقیم با مشتریان، خدمات خود را با بالاترین کیفیت و مطلوب‌ترین هزینه در اختیار این عزیزان قرار دهد، خدمات رونیکاگشت شامل اجاره خودرو با راننده، اجاره ماشین عروس، اجاره خودرو لوکس، اجاره خودرو تشریفاتی و ترانسفر فرودگاهی است که در ادامه با برخی از جزییات هرکدام از آنها آشنا می‌‌شویم.

اجاره خودرو با راننده

یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های رونیکا گشت ، علاوه بر اجاره جدیدترین و لوکس‌ترین خودروهای روز دنیا، استفاده از رانندگانی متبحر، مجرب و مسلط به زبان‌های بین‌المللی است که می‌توانید با خیال راحت مسئولیت حمل‎‌ونقل در همایش‌ها و قرارهای تجاری با حضور مهمانان بین‌المللی را به دست کاردان ِ آن‌ها بسپارید.

اجاره ماشین عروس

رونیکا گشت با افتخار و با زیباترین خودروهای روز دنیا همواره در خدمت‌رسانی به عروس و دامادهای عزیز پیشقدم بوده است و زوج‌های خوشبخت علاوه بر اجاره‌ی خودروهایی بی‌نظیر مثل پورشه، بنز و بی‌ام‌ و می‌توانند درصورت تمایل از خدمات دیگرما مثل راننده‌ و یا حتی تزیینات ِ خیره‌کننده‌ی ماشین عروس مورد نظر خود با استفاده از نظر طراحان رونیکاگشت نیز استفاده کنند و مهمانی خاطره‌انگیزتری را تجربه کنند. در ادامه بعضی از شرایط اجاره ماشین عروس را می‌بینیم.

در صورت اجاره ماشین عروس با راننده، دیگر نیازی نیست نگران دغدغه های مربوط به مدارک اجاره ماشین باشید. چراکه دیگر نیازی به سپردن مدرک نیست. مسئولیت خودرو در هنگام اجاره ماشین عروس با راننده بر عهده ما و راننده‌ای است که در اختیار شما قرار داده ایم.

مبالغ اعلام شده برای قیمت اجاره ماشین عروس به طور معمول برای 16 ساعت در طول یک روز است.

پایان ساعت اجاره ماشین عروس نهایتا تا ساعت 12 شب است و بعد از آن می بایست هزینه مجزایی که آژانس کرایه ماشین لحاظ می کند پرداخت شود.

در صورت اجاره ماشین عروس بدون راننده، می بایست معادل قیمت خودرو چک تضمینی نزد آژانس کرایه ماشین به امانت بگذارید.

اجاره خودرو تشریفاتی

با توجه به گسترش روزافزون ارتباطات بین‌المللی؛ برگزاری مناسب و درستِ همایش‌ها و جلسات کاری که با حضور مهمانان بین‌المللی برگزار می شود به یکی از دغدغه‌های شرکت‌های بزرگ تبدیل شده است که به همین منظور رونیکا گشت با استفاده از دانش و تجربه‌ای دیرینه در برگزاری این مراسم‌ها و جهت کمک به شرکت‌ها همیشه در کنار آنها حضور داشته است.

ترانسفر فرودگاهی

برای داشتن مسافرتی عالی و بی‌دغدغه با رونیکا گشت تماس بگیرید تا خودروی موردنظرتان را به محض ورود به فرودگاه در اختیار شما قرار دهد، درصورت درخواست خودرو بدون راننده، شخصی که ماشین را تحویل می‌دهد در فرودگاه منتظر شماست تا خودرو را در اختیار شما قرار دهد.

اجاره ساعتی خودرو

کلکسیون کامل و به‌روزِ ناوگان خودرویی ِ رونیکا گشت ، نظر هر ماشین‌بازی را به خود جلب می‌کند تا  برای اجاره‌ی بهترین ماشین‌های اسپرت دنیا با رونیکاگشت تماس بگیرید و در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با حداقل ِ مدارک، لذت ِ سواری با بهترین‌های دنیا را تجربه کنید.