سوالات متداول

چطور می‌تونم به شما کمک کنم؟

براي متقاضيان خارجي :

. مدارک اجاره خودرو برای دوستانی که در خارج از کشور اقامت دارند شامل گواهينامه بين الملي، گذرنامه، بليط رفت و برگشت و  مبلغ 5000 دلار بصورت نقدي می باشد.

براي متقاضيان ایرانی:
مدارک اجاره خودرو برای دوستانی که در ایران اقامت دارند شامل گواهینامه، کارت ملی، مدارک احراز محل سکونت و 15% مبلغ خودرو بصورت نقدي می باشد.

درصورت بروز مشکل در هنگام اجاره، با تماس با پشتیبانی 24 در صورت بروز مشکل فنی برای خودرو با پشتیبانی 24ساعته رونیکاگشت تماس بگیرید تا در اسرع وقت سرویس امدادی رایگان به محل اعزام شود.

خدمات فرودگاهی رونیکا گشت با توجه به اطلاعات پرواز و انجام هماهنگی های لازم در فرودگاه های سراسر کشور انجام شده و خودروی مورد نیاز شما بدون هیچ گونه فوت وقت در فرودگاه تحویل داده می شود.

بله، در صورت احراز هویت و مکان موردنظر (شماره معتبر سند، اجاره‌نامه یا جواز کسب) می‌توانید خودرو را در محل موردنظر تحویل بگیرید یا عودت دهید.

بله، پیش از تحویل هر خودرو، قراردادی رسمی و دقیق بین موجر و مستاجر تنظیم و به امضای طرفین می‌رسد.

درصورت بروز هرگونه سانحه و یا خرابی خودرو می توانید بصورت 24ساعته با کارشناسان رونیکاگشت در ارتباط باشید.

می‌توانید پس از انتخاب خودروی مورد نظر خود از طریق تماس با شماره 09121022628 یا ارسال ایمیل به  Ehsan.ehsanjou64@gmail.com برای رزرو خودرو اقدام کنید.

بله؛ تمامی خودروهای اجاره‌ای رونیکاگشت از بیمه شخص ثالث،  بیمه بدنه ، بیمه کارت طلایی  و  بیمه سرنشین خودرو برخوردارند.

بله، رونیکاگشت این امکان را برای تمام متقاضیان فراهم کرده است تا خودروی مورد نظرخود با ارائه‌ی مدارک مورد نیاز و پرداخت حداقل مبلغ ودیعه خودروی بدون راننده را تحویل بگیرید.

در سرویس ویژه عروسی رونیکاگشت شما می توانید خودرو را با یا بدون راننده اجاره کنید و در صورت تمایل، آن را به صورت تزیین‌شده در در محل تحویل بگیرید.( مسئولیت خودرو در هنگام اجاره ماشین عروس با راننده بر عهده رونیکاگشت و راننده ای است که در اختیار شما قرار داده است. )