درباره رونیکا گشت

رونیکاگشت با بهترین خودروهای روز دنیا؛ مجرب‌ترین رانندگان و سال‌ها تجربه، یکی از نام‌آوران صنعت اجاره‌ی خودرو در کشور است.

شرکت رونیکا گشت با حدود دو دهه سابقه و دارابودن مجموعه‌ای بی‌نظیر از ماشین‌های روز دنیا یکی از اولین و بزرگترین مراکز اجاره‌ی خودرو در کشور است. این شرکت از بدو تاسیس سعی کرده با استفاده از سرمایه‌های عظیم داخلی و تجربیات  همکاری با شرکت های بزرگ و بین المللی فعال در زمینه اجاره اتومبیل و همچنین مطالعات کارشناسانه و تدوین دقیق استراتژی‌های نوین در زمینه‌ی اجاره خودرو، بهترین خدمات را با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت به مشتریان خود ارائه داده و  پس از سال‌ها درخشش در این حوزه، به نامی مطمئن و متمایز در میان خبرگان این صنعت تبدیل شود.

خدمات این شرکت که بیشتر بر اجاره ی خودرو جهت مسافرت های درون‌شهری، برون‌شهری و یا ارائه ‌ی سرویس‌های مناسب در مراسم ها، تشریفات خانوادگی و رسمی شما عزیزان متمرکز یوده است که در حال حاضر شامل موارد زیر می ‌شود:

  • اجاره خودرو با رانندگان مجرب، متخصص و چندزبانه
  • اجاره خودرو بدون راننده با شرایط استثنایی
  • حمل‌ونقل تشریفاتی و فرودگاهی
  • اجاره ماشین عروس یا مراسم های خانوادگی
  • تزیینات خودرو با استفاده از نظر طراحان بین‌المللی
  • ارائه خدمات تشریفاتی و تجاری

رونیکاگشت با در اختیار داشتن ناوگان خودرویی بزرگ خود که شامل بیش از صد خودروی لوکس داخلی و خارجی که تحت مالکیت خود می باشد، تلاش می کند با ارتباط مستقیم و اعتماد متقابل به مشتریان گرامی بدون گرفتن سند یا چک و تنها با احراز محل سکونت و عقد قراردادی مطمئن در سریع‌ترین زمان ممکن خودروی مورد نیازتان را محل مربوطه تحویل شما عزیزان دهد.

این شرکت مفتخر است که با ارائه تسهیلاتی بی‌نظیر و بهره گیری از مدرن ترین خودروهای روز از طریق سامانه‌ای کاملا هوشمند و مکانیزه ، بستری مناسب برای ارائه‌ی خدماتی شایسته به مشتریان گرامی فراهم آورده و همواره کسب رضایت مشتری را مهم‌ترین هدف خود قراردهد.