• تلفن جهت اجاره ماشین
    (021) 26125549
    09121022628
    09125886898

  • ساعت کار
    شنبه - پنج شنبه 9 - 19

خدمات ما

اجاره ماشین عروس

امروز ماشین عروس یکی از مهمترین اجزاء مراسم عروسی است و شرکت های برگزارکننده مراسم عروسی و یا عروس و دامادها به دنبال تهیه ماشین های زیبا متناسب با بودجه عروسی هستند. رونیکاگشت کلیه ماشین ها و خودروهای خود را با شرایط مناسب جهت برگزاری مراسم عروسی ارائه می دهد.جهت اجاره خودرو عروس و یا اجاره ماشین عروس با بهترین شرایط حتی برای همکاران و یا شرکت های برگزار کننده مراسم تشریفات و عروسی با ما تماس بگیرید.

تماس با مشاورین اجاره ماشین رونیکاگشت 

021-26122254

09121022628

09125886898


اجاره ماشین عروس

کرایه ماشین جهت برگزاری مراسم عروسی، معمولا از طریق یک برنامه ریزی از قبل توسط عروس و دامادها به شخص و یا شرکت های برگزار کننده مراسم تشریفات عروسی صورت می گیرد. گل زنی ماشین عروس نیز یکی دیگر از خدماتی است که عروس و دامادها از محل اجاره ماشین عروس خواستاراند. لذا رونیکاگشت در صورت تمایل عروس و دامادها و یا شرکت های برگزارکننده مراسم تشریفات عروسی، گل آرایی ماشین عروس را نیز انجام می دهد. نکاتی که در هنگام کرایه ماشین عروس می بایست مورد توجه قرار گیرد می توان به موارد زیر اشاره کرد: 

شرایط اجاره ماشین عروس

مبالغ اعلام شده برای قیمت اجاره ماشین عروس به طور معمول برای 16 ساعت در طول یک روز است. 
پایان ساعت اجاره ماشین عروس نهایتا تا ساعت 12 شب است و بعد از آن می بایست هزینه مجزایی که آژانس کرایه ماشین لحاظ می کند پرداخت شود.
در صورت اجاره ماشین عروس بدون راننده، می بایست معادل قیمت خودرو چک تضمینی نزد آژانس کرایه ماشین به امانت بگذارید.
در صورت اجاره ماشین عروس با راننده، دیگر نیازی نیست نگران دغدغه های مربوط به مدارک اجاره ماشین باشید. چراکه دیگر نیازی به سپردن مدرک نیست. مسئولیت خودرو در هنگام اجاره ماشین عروس با راننده بر عهده آژانس اجاره ماشین و راننده ای است که در اختیار شما قرار داده است. 

تماس با مشاورین اجاره ماشین رونیکاگشت 

021-26122254

09121022628

09125886898انتخاب مدل ماشین عروس جهت اجاره

متناسب با مراسم عروسی که در نظر دارید می توانید از خودروهای لوکس و بروز دنیا جهت اجاره ماشین عروس استفاده کنید. خودروهای کلاسیک را عروس و دامادهایی که می خواهند مراسم ویژه و متفاوت داشته باشند انتخاب می کنند. البته که خودروهای لوکس دنیا نیز طرفداران ویژه خود را دارد. اجاره ماشین عروس کلاسیک مجلس عروسی را متفاوت می کند و خاطره خاصی را برای عروس و داماد به جا می گذارد. با انتخاب مراسم ویژه متناسب نیز می توان این خاطره را زیباتر کرد. اجاره ماشین عروس لوکس علی الخصوص، خودروهای لوکس کوپه، انتخاب اول عروس و دامادهای تهران است. 

قیمت اجاره ماشین عروس

پس از برنامه ریزی مراسم عروسی، نیاز هست تا ماشین عروس خود را انتخاب کنید. اگر با یک آژانس مجری مراسم تشریفات طرف قرارداد باشید که همین آژانس متناسب با برنامه انتخابی و بودجه شما ماشین مناسب مراسم عروسی را آماده خواهد کرد. ولی اکثر عروس و دامادها در تهران اجاره ماشین عروس را خود انجام می دهند. قبل از انتخاب ماشین عروس خود ابتدا قیمت های کلیه آژانس های معتبر اجاره خودرو را بررسی کنید و زمان و ساعاتی که می خواهید ماشین را در اختیار داشته باشید را نیز دقیق مشخص کنید. دومین مسئله ای که در قیمت اجاره ماشین عروس تاثیرگذار است. اجاره ماشین عروس با راننده، یا اجاره ماشین عروس بدون راننده است. انتخاب این مسئله نیز بر عهده خود عروس و دامادهاست. 
در نهایت می توانید جهت دریافت قیمت اجاره ماشین عروس با ما نیز مشاوره کنید. مشاوره رایگان رونیکاگشت 24 ساعته در خدمت شماست. تا متناسب با تاریخ، مدت زمان (ساعت) اجاره، و مدل ماشین انتخابی خود قیمت را محاسبه و به شما ارائه می دهد. 

تماس با مشاورین اجاره ماشین رونیکاگشت 

021-26122254

09121022628

09125886898


اهمیت اجاره ماشین عروس

سلیقه عروس خانم ها در انتخاب ماشین عروس بسیار حائز اهمیت است. همانطور که برای عروس و دامادها انتخاب تالار عروسی، غذاهایی که باید سرو شوند و نیز نحوه برگزاری مراسم عروسی و سفره عقد اهمیت دارد، انتخاب اینکه با چه ماشینی عروس و داماد این مراسم را برگزار کنند نیز بسیار مهم است. لذا با صبر و آرامش و قبل از شروع مراسم عروسی (حداقل یک هفته قبل) اقدام به رزرو و اجاره ماشین عروس انتخابی خود نمایید. تا بدون دغدغه دقیقا ماشین مورد نظر را پیدا کنید. 

اجاره ماشین عروس با راننده

این روزها بسیاری از عروس و دامادها اگر انتخاب اولش ماشین کوپه نباشد، ترجیح می دهند که برای ماشین عروس راننده داشته باشند. البته این یک تصمیم خوب است چراکه شرایط و استرس هایی روز عروسی آنقدر گاهی وقتها سخت و زیاد است که تمرکز کافی جهت رانندگی را ممکن است از آقا دامادها بگیرد. لذا اجاره ماشین عروس با راننده انتخاب بسیار درستی است. علاوه بر این در هنگام انتخاب ماشین عروس با راننده، مدارک اجاره خودرو نیز بسیار ساده تر است و در واقع هیچ مدرک خاصی نیاز نیست در اختیار آژانس اجاره خودرو قرار دهید. چراکه کلیه مسئولیت خودرو با راننده و آژانس اجاره دهنده خودرو است. پیشنهاد می کنم اگر یک رانندگی آرام را در روز عروسی مد نظر دارید اجاره ماشین عروس با راننده را انتخاب خود قرار دهید. رونیکاگشت با رانندگان بسیار متبهر و با لباس مناسب آماده ارائه خدمات اجاره خودرو با راننده است. جهت مشاوره رایگان اجاره خودرو با رونیکاگشت تماس بگیرید. 
در نظر بگیرید که منطقه کرایه خودرو جهت عروسی در تهران یکی دیگر از عواملی است که بر روی قیمت اجاره ماشین عروس تاثیرگذار است. در صورتیکه زمان کافی دارید می توانید آژانس های اجاره خودرو در مناطق مختلف تهران را تماس گرفته و قیمت اجاره خودرو عروس را براساس شرایط خود بررسی کنید. بطور معمول استفاده از ماشین عروس برای مسافت بیش از 250 کلیومتر و نیز سرعت بالای 100 مجاز نیست و حق خروج از شهر را نیز ندارند. و در صورتیکه خودرو عروس را بدون راننده اجاره کرده باشید تمام مسئولیت هایی که احتمال وقوع آنها وجود دارد بر عهده خود شماست. لذا دقت کنید خودرو انتخابی به عنوان ماشین عروس حتما از آژانسی تهیه شود که کلیه خودروهای خود را بیمه کرده باشد.
البته اینجا مهمترین کاربرد اجاره ماشین عروس با راننده را احساس خواهید کرد. وقتی پای راننده خود آژانس در میان باشد مسئولیت رعایت سرعت مجاز و محدوده مجاز نیز بر عهده اوست. البته در صورتیکه تمایل دارید خودرو عروسی را در زمان بیشتری در اختیار داشته باشید و یا با آن مسافرت بین شهری نیز داشته باشید می توانید از مشاوره رایگان رونیکاگشت استفاده کرده و خودرو مناسب خود را با شرایط مناسب انتخاب کنید. 

تماس با مشاورین اجاره ماشین رونیکاگشت 

021-26122254

09121022628

09125886898


اجاره ماشین عروس با گل (گل آرایی ماشین عروس) 

آژانس اجاره خودرو رونیکاگشت، اجاره ماشین عروس با گل آرایی بسیار زیبا توسط مختصصین خود را نیز به شما عروس و دامادهای گرامی ارائه می دهد. 
شما می توانید طرح گل آرایی ماشین عروس را متناسب با خودرو انتخابی و یا طرح دلخواه خود را ارائه دهید تا ماشین عروس خود را در زمان مشخص شده با گل آرایی انتخاب شده تحویل بگیرید. 
هزینه گل آرایی ماشین عروس متناسب با طرح انتخابی متفاوت است و می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد قیمت گل آرایی ماشین عروس با مشاورین رونیکاگشت تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت نمایید. 

دلایل اجاره ماشین عروس

البته در خیلی از کشورها دیگر خرید خودرو لوکس مرسوم نیست و به طور معمول اجاره ماشین لوکس هر روز محبوبیت بیشتری پیدا می کند. و یکی از دلایل اجاره ماشین عروسی، این هست که همه اشخاص نیازی ندارند ماشینهای مدرن روز را جهت انجام کارهای معمول روز خود خریداری کنند. در بیشتر مواقع نیز ممکن است عروس یا داماد در روز عروسی خودرو مناسب عروسی را در اختیار نداشته باشد لذا بدون هیچ دغدغه و استرسی می تواند خودرو مورد نظر خود را چه کلاسیک وچه مدرن از آژانس های اجاره خودرو انتخاب کند. 
ذکر این نکته هم خالی از لطف نیست که بدانید اجاره ماشین عروسی یک امر بسیار عادی در کلیه کشورهاست. و ایران نیز از قاعده مستثنی نیست. 

اجاره ماشین عروس بدون راننده

برای اجاره ماشین بدون راننده مدارکی لازم است تا شما بتوانید یک خودرو لوکس یا کلاسیک را برای عروسی خودتان اجاره کنید. مدارک کرایه ماشین عروس بدون راننده جهت انجام این کار شرکت ها شرایط مختلفی دارند و بسته به نوع ماشین و مدت اجاره آن این مدارک متفاوت است این مدارک شامل :

۱ ارائه یک فقره چک یا سفته به مبلغ قیمت اتومبیل
۲ ارائه یک کارت شناسایی معتبر
۳ داشتن گواهینامه (ارائه آن الزامی است )

اجاره ماشین عروس در تهران

خیلی از زوجین تهرانی میخواهند که یک مراسم شیک برای عروسی خودشان بگیرند اما این مراسم هزینه های بسیار بالایی دارد یکی از این هزینه ها اجاره ماشین عروس می باشد در این رابطه زوجین سعی میکنند تا جایی که امکان دارد هزینه های خود را پایین بیاورند و بتوانند تمام تشریفات را با کمترین هزینه انجام دهند اما در قسمت اجاره اتومبیل همراه با راننده و بدون راننده آژانس رونیکاگشت در تلاش است تا همواره بتواند با قیمت های مناسب به زوجین عزیز خدمت رسانی کند و در ایجاد شبی رویایی به شما زوجین عزیز کمک کند هدف ما رضایت مندی شما عزیزان از مجموعه رونکاگشت میباشد .

اجاره ماشین عروس بدون چک

اجاره ماشین عروس بدون چک شرایط خاصی دارد و اگر بقیه مدارک شما کامل باشد میتوانید این کار را انجام دهید
اگر شما میخواهید برای اجاره ماشین بدون چک اقدام نمایید میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و با بازگو کردن شرایط خودتان راهنمایی های لازم را جهت اجاره اتومبیل بدون چک اقدام نمایید .

نحوه خدمات بیمه ماشین عروس

اگر شما ماشین عروس با راننده را اجاره کنید تمامی مسئولیت های بیمه آن و هرگونه حوادث بر عهده شرکت اجاره دهنده خودرو است اما در اجاره ماشین عروس بدون راننده شرایط بیمه متفاوت است در این حالت تمام مسئولیت بیمه خودرو بر عهده فرد اجاره کننده است پس فرد اجاره کننده باید دارای گواهینامه راهنمایی و رانندگی باشد و یا اگر اتومبیل را در اختیار فرد دیگری نیز میگذارد باید دقت گند که فرد دارای گواهینامه راهنمایی و رانندگی باشد تنها در صورت داشتن این شرط ها است که بیمه به فرد اجاره کننده تعلق میگیرد.
 

رونیکاگشت

آژانس اجاره خودرو رونیکاگشت بهترین خودروهای مدرن روز را به علاقمندان به رانندگی با خودروهای لوکس و همین طور کلاسیک در اختیار می گذارد. مشتریان رونیکاگشت شرکت های برگزارکننده مراسم تشریفات، عروس و دامادها و نیز شرکت هایی که ترنسفر ویژه مهمانان خاص خود را انجام می دهند را شامل می شود. در رونیکاگشت هدف رضایت مشتری و تبدیل مشتری به یک مشتری وفادار است. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد آژانس رونیکاگشت با ما تماس بگیرید

تماس با مشاورین اجاره ماشین رونیکاگشت 

021-26122254

09121022628

09125886898


امارگیر وبلاگامارگیر سایتتقویم و ساعت